Feb 22, 2012

Hrajkanie sa od Hermèsa, #2 ..

Takmer som zabudla dať za názvom tohto mini príspevku svoje povestné dve alebo tri náladové bodky. To všetko kvôli tomu, že som dnes takmer onemela. (Už som sa asi odnemela:). Niekto "tam":) ma chcel asi potešiť, lebo už pár dní som na to pomýšľala. Ibaže času na také blbôstky, toho je pomenej.. Veď viete.. Ale niekedy to príde.. Filozofické myšlienky typu čo ďalej, ako ďalej.. Kam ďalej..  Aj keď aj "tu a takto" je dobre teraz, hm.. skrátka túlate sa a nepozeráte sa navôkol. Späť ale k téme.

Nebudem to naťahovať, som svedkom, že i takéto náhody sa stávajú. Tuto:

Neverili by ste.

Stala som sa hrdou majiteľkou nefalšovanej a nepoškvrnenj hodvábnej Brides de Gala Hermès Vintage Scarf, prosím pekne, neklasickým spôsobom niekomu napadlo šupnúť ju do krabičky "Vintage" v nemenovanom..  teraz tichooooo... Second hand obchode!!!

BRATISLAVSKOM, kde SAMOZREJME netušia, že keď tam píše HERMÈS, tak by si za ňu mohli vypýtať i viac. Ako na príklad múdri ľudia na ebay, ktorí si za ňu pýtajú aukčnú sumu začínajúcu pri čomsi okolo 200 dolárov. Ale tých si predsa nebudeme všímať!!!


AKO JA MILUJEM NEVEDOMOSŤ!!!
NIEKEDY FAKT NIE JE NA ŠKODU VECI :)

(p.s. sorry za fotku, fotené po tom, ako bola preložená, odfotená v šoku kým bolo svetlo, ale o to nadšenejšie.. nabudúce nás pridám obe.. :) ach áno, a tá cena, ktorú som za ňu dala.. Keďže šatka bola "v akcii", namiesto 2 EUR to bolo 1,70!!! Takže.. Už mám oficálne i ja svoj príbeh s Hermèsom:)

Zhrnutie:
LIFE IS UNEXPECTABLE AND DEFINITELY NOT LINKED. WE NEVER KNOW WHAT TOMORROW BRINGS. OR TAKES. LETS BE THANKFUL. TODAY. AND. LETS CLEAR THAT OUT.
IT IS NOT ABOUT CLOTHES.  

1 comment:

  1. presne z tohto dôvodu do nejakého sekáča vždy vbehnem keď idem okolo... skvelý úlovok!

    ReplyDelete