Jul 9, 2011

Topánky nie sú len tak!

Dnešné ráno. Pokračovalo v duchu včerajšieho, t.j. hľadania balerínok na nete. Prosím nechápte ma zle, nie je to prvá vec, na ktorú ráno pomyslím, ale nejako to samo prišlo. A ako povedal môj muž po tom, ako ma hladkal a ja, hľadiac na monitor som namosúrene krútila hlavou, že Slováci vyrobili ďalšiu trápnu paródiu (rozumej krásne topánky od Vivienne Westwood), skonštatoval situáciu slovami: „to ženy ako vidia topánky, na nič iné nereagujú“. Možno to malo byť znamenie, že ráno treba myslieť na všetky iné veci okrem topánok, ale dá sa tomu vždy zabrániť?

Toto sú ony. Nádherný skvost. Vzhľadom na meno a materiál (na počudovanie plast) cenovo v norme. Toto je však iba falzifikát. Tento týždeň sme s Denisou videli, ako ich mala iná žena na nohách a napriek tomu, že bola (prepáčte) zjavom úplne nevýrazná, tie topánky bili do očí tak, že sme len mlčky hľadeli a vychutnávali si ich potichu. Neskôr sme sa samozrejme rozplývali i nahlas.

Ak chcete vedieť, či dávate peniaze za naozajstnú znku alebo len výmysel, mali by ste si v prípade topánok od Vivienne všimnúť dve veci. Prvou je podrážka, kde je vytlačený text Vivienne Westwood for Melissa a potom i malé žezlo (jej znak), ktoré vystupuje z plastu a zväčša ho nájdete na bočnej strane topánok.

V prípade iných značiek je to tiež špecifické, ale o tých sa mi teraz nechce písať, je čas vstať z postele :) Vivienne je skrátka žena s veľkým Ž a dnes ju týmto pozdravujem.

Možno si pomyslíte, že to sú také čačky pre mačky. Ale to je občas každá z nás, nie? Myslím, že väčšina mužov to len potvrdí. Majte dnes krásny deň, v duchu Vivienne odporúčam predvádzací, počasie nám praje :)

1 comment:

  1. Tak tieto topánky od VW zbožňujem, myslím,že v tomto prípade by som zhrešila aj falzifikátom pokiaľ by som v nich neprišla o nohy :)

    ReplyDelete